Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NICI Nicidoos - Sirupová kravička, Bloof, 22 cm

NICI Nicidoos - Sirupová kravička, Bloof, 22 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
292 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 117 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133363

NICI Nicidoos - Sirupová kravička, Bloof, 22 cm
"Kravička Bloof má jedno tajmeství: Za švestkový koláč udělá vše!

Plyšová kravička má měkkou, bílou plyšovou srst s černými flíčky, černá ouška a na hlavičce má velký, fialový sirupový flek. Proč má Bloof pravě na hlavičce rozlitý sirup? Protože ona ho nejraději baští. Se svýma velkýma, žlutýma, kulatýma očima, světle modrými rohy a černou, třpytivou látkou v uších je tato plyšová kravička Bloof hvězdou na pastvě.

16 různýcgh sirupových přátel najdeš jen u NICIdoos: 8 z nich mají normální barvu srsti a dalších 8 má bláznivé barvičky a tvary. Každé plyšové zvířátko je možné získat ve dvou velikostech a to v 16 cm a ve 22 cm, každé má své vlastní jméno a zcela zvláštní vlastnosti. Posbírej je všechny, nebot NICIdoos se sami nudí a cítí se nepříjemně. "

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 38455
• Materiál: Plyš
• Rozměry: 22 cm
• pratelné na 30 stupnů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NICI Nicidoos - Sirupová kravička, Bloof, 22 cm
MOC¹ 409 Kč
292 Kč