Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 16 cm

NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 16 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
218 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 55 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133351

NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 16 cm
"Kravička Yemo má jedno velkÚ tajemstvÝ: Vždy, když jÝm ledovř jogurt, zůstane můj jazyk přilepenř.

Totálně bláznivá a super hebká - Tato kravička má bÝlou, měkkou srst s veselřmi růžovřmi flÝčky, veselř ocásek, tyrkysovÚ zadnÝ packy a fialovÚ uši. Na hlavičce má velkř, žlutř sirup. Proč Yemo má právě na hlavičce rozlitř sirup? Protože ona ho nejraději baštÝ. S velkřma, fialovřma, třpytivřma očima, růžovřmi třpytivřmi rohy a vnitřnÝ stranou oušek je tato Yemo kravička něco jedinečnÚho.

16 různřcgh sirupovřch přátel najdeš jen u NICIdoos: 8 z nich majÝ normálnÝ barvu srsti a dalšÝch 8 má bláznivÚ barvičky a tvary. KaždÚ plyšovÚ zvÝřátko je možnÚ zÝskat ve dvou velikostech a to v 16 cm a ve 22 cm, každÚ má svÚ vlastnÝ jmÚno a zcela zvláštnÝ vlastnosti. PosbÝrej je všechny, nebot NICIdoos se sami nudÝ a cÝtÝ se nepřÝjemně.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 38440
• Materiál: Plyš
• Rozměry: 16 cm
• pratelnÚ na 30 stupnů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 16 cm
MOC¹ 273 Kč
218 Kč