Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 22 cm
Momentálně vyprodáno

NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 22 cm

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 409 Kč
320 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 89 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133364

NICI Nicidoos - sirupová kravička, Yemo, crazy 22 cm
"Kravička Yemo má jedno velké tajemství: Vždy, když jím ledový jogurt, zůstane můj jazyk přilepený.

Totálně bláznivá a super hebká - Tato kravička má bílou, měkkou srst s veselými růžovými flíčky, veselý ocásek, tyrkysové zadní packy a fialové uši. Na hlavičce má velký, žlutý sirup. Proč Yemo m právě na hlavičce rozlitý sirup? Protože ona ho nejraději baští. S velkýma, fialovýma, třpytivýma očima, růžovými třpytivými rohy a vnitřní stranou oušek je tato Yemo kravička něco jedinečného.

16 různýcgh sirupových přátel najdeš jen u NICIdoos: 8 z nich mají normální barvu srsti a dalších 8 má bláznivé barvičky a tvary. Každé plyšové zvířátko je možné získat ve dvou velikostech a to v 16 cm a ve 22 cm, každé má své vlastní jméno a zcela zvláštní vlastnosti. Posbírej je všechny, nebot NICIdoos se sami nudí a cítí se nepříjemně. "

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 38456
• Materiál: Plyš
• Rozměry: 22 cm
• pratelné na 30 stupnů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.