Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NICI Nicidoos - sirupová sova Diffle, 16 cm

NICI Nicidoos - sirupová sova Diffle, 16 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
218 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 55 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133352

NICI Nicidoos - sirupová sova Diffle, 16 cm
"Sova Diffle má jednu vlastnost: Musím si vychutnat, každé sousto karamelového pudinku.

Tato hebká sova má měkké, světle šedé plyšové peří, bílé bříško a velký, žlutý sirupový flek na hlavičce. Proč má Diffle na hlavičce právě sirupový flek? Protože ona ho nejraději baští. Velké, žluté, třpytivé, kulaté oči, oranžová, lesknoucí se látka na zobáčku a nožičkách. Stříbrná lesknoucí se látka na vnitřní straně jejích oušek tuto sovu krásně zdobí.

16 různýcgh sirupových přátel najdeš jen u NICIdoos: 8 z nich mají normální barvu srsti a dalších 8 má bláznivé barvičky a tvary. Každé plyšové zvířátko je možné získat ve dvou velikostech a to v 16 cm a ve 22 cm, každé má své vlastní jméno a zcela zvláštní vlastnosti. Posbírej je všechny, nebot NICIdoos se sami nudí a cítí se nepříjemně. "

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 38445
• Materiál: Plyš
• Rozměry: 16 cm
• pratelné na 30 stupnů

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NICI Nicidoos - sirupová sova Diffle, 16 cm
MOC¹ 273 Kč
218 Kč