Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Nikko Mystery Black X-Treme, Buggy

Nikko Mystery Black X-Treme, Buggy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

1.527 Kč
1.100 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 427 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A097328

Nikko Mystery Black X-Treme, Buggy
Mystery Black X-Treme, Buggy
Číslo výrobku: 35091

Číslo 1!

V krajině je inovativní NIKKO daleko od všech a to díky dálkovému ovládání! Do roku 2012 tu byly VaporizR, v roce 2013 byly uvedeny 3 senzační kousky: N-BlasterR,SlammR a obojživelník LiquidzR.

N-BlasteR disponuje během své jízdy do cíle svou laserovou LED technologií. Ovladač umožňuje přepínat frekvence, závodit tak mohou až 3 auta najednou.

SlammR disponuje pohyblivou nápravou. Díky svojí speciální konstrukci si hravě poradí s každým terénem a nezastaví se ani při nárazu do zdi. Velká kola a tělo se třemi způsoby rotace se jednoduše přizpůsobí směru jízdy a dva výkonné motory nechají jakýkoliv sráz za sebou.

Nabití pomocí přiložené rychlonabíječky trvá pouze hodinu a to u všech třech aut - poté jsou opět připravena k výkonům.

Podrobnosti:
• plná řídící funkce
• Věk: od 8 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nikko Mystery Black X-Treme, Buggy
1.527 Kč
1.100 Kč