NIP Miss Denti Dudlík vel. 2 (s prvními zoubky) fialový
Momentálně vyprodáno

NIP Miss Denti Dudlík vel. 2 (s prvními zoubky) fialový

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
153 Kč
139 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A091441

NIP Miss Denti Dudlík vel. 2 (s prvními zoubky) fialový
Tento výrobek je doporučován naším Hebammen. Jedná se o výrobek bezpečný.

Velikost 2: pro děti s prvními zoubky (5-13 měsíců)

"Zoubková víla" pro zdraví vývoj zoubků

Inovativní tvar od paní zoubkové (miss denti) byl vyvíjen pro zdravý vývoj čelisti od začátku. Miss Denti je dudlík vyvíjen zubaři a má patentovanou plastovou část.

Obyčejné dudlíky mají úzkou savičku, která je senzibilní při prořezávání zoubků. U sáviček děti kousají silně a tak je vyvinut tlak na prořezávané zoubky.

Široký tvar od Miss Denti se postará o pohodlnost při skousnutí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.