Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Noční lampička Pabobo Super Nomade - fialové
Momentálně vyprodáno

Noční lampička Pabobo Super Nomade - fialové

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.016 Kč
926 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A069863

Noční lampička Pabobo Super Nomade - fialové
Noční lampička Pabobo Super Nomade

Noční lampička Super Nomade se dá zapojit do zástrčky nebo používat jako přenosné noční světlo.

Super Nomade je lampička příští generace, která se přizpůsobí mobilnímu způsobu života rodičů a dětí. Má senzačně dlouhou provozní dobu. Při zcela dobitému zdroji dodává Super Nomade 200 hodin jemné světlo. To je jedinečné a dělá z něj ideálního průvodce na cestách.
Noční lampička má vývod Mikro-USB, takže se dá dobít pomocí Smartphonu nebo laptopu. Navíc je tu integrována obrazovka LCD, která reaguje na pohyb a ukazuje stav zdroje. Díky senzoru citlivému na světlo se může Super Nomade ve dvou stupních přizpůsobit světlu svého okolí. Moderní technika LED zabrání přehřátí a garantuje velmi nízkou energetickou spotřebu a dlouhou životnost.

• Super Nomade je vhodné pro děti od narození
• Rozměr: ca. 9 cm x 7 cm (výška x šířka)
• Hmotnost: ca. 70 g

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.