Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Noční světlo Pabobo Super Nomade s baterií (přípojka micro USB) - béžové
Momentálně vyprodáno

Noční světlo Pabobo Super Nomade s baterií (přípojka micro USB) - béžové

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
926 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A083197

Noční světlo Pabobo Super Nomade s baterií (přípojka micro USB) - béžové
Noční světlo Pabobo Super Nomade

Noční světlo Super Nomade se dá dát do zásuvky nebo používat jako přenosné světlo.

Super Nomade je příští generace, která vyhovuje mobilnímu životu rodičů a dětí. Má senzačně dlouhou uživatelskou dobu. Při plně nabité baterii dává Super Nomade 200 hodit jemné světlo. To je jedinečné a dělá z něj ideálního průvodce na cestách.
Noční světlo má přípojku micro USB, takže ho můžete dobít pomocí Smartphonu nebo laptopu. Navíc má integrovaný LCD desplay , který reaguje na pohyb a ukazuje stav baterie. Díky senzoru citlivému na světlo se může Super Nomade ve dvou stupních přizpůsobit světlosti svého prostředí. Nejmodernější technika LED zabrání přehřátí a garantuje velmi nízkou energetickou spotřebu a dlouhou životnost.

Detaily:
• Super Nomade je vhodné pro děti od narození
• S přípojkou micro USB
• Rozměry: ca. 9 cm x 7 cm (výška x šířka)
• Hmotnost: ca. 70 g

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.