Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUBY Natural Touch New Born Starter Set

NUBY Natural Touch New Born Starter Set

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

818 Kč
670 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 148 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150944

NUBY Natural Touch New Born Starter Set
Pomocí Natural Touch Starter Set nabízí Nûby velmi inovativní program lahviček, který přesvědčí svým spojením nejmodernější technologie a nejnovějších vědeckých poznatků. Robustní a praktické širokohrdlé lahvičky z polypropylenu a silikonu jsou ideálním průvodcem miminka. Lahvičky Nûby Natural Touch jsou vybaveny savičkami vel. S a M. Praktický kartáč na lahvičky a dudlík od 1. dne završují Starter Set.

• Vhodné jako dárková sada.
• Bez obsahu Bisphenolu A.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NUBY Natural Touch New Born Starter Set
818 Kč
670 Kč