Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUBY Sada nádobí Boy 5 díln

NUBY Sada nádobí Boy 5 díln

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

516 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A052019

NUBY Sada nádobí Boy 5 díln

---Značková kvalita od Nuby---

Vhodné do myčky nádobí (vrchní koš)

Se sadou na jídlo od Nûby je učení se jíst a pít zábavou Hrníček s pítkem a šroubovacím víčkem Nic nevyteče, nic se nepokape! Perfektní pro začátečníky. Dítě si přechodu z lahvičky na hrneček vůbec nevšimne, protože měkká hubička ze silikonu je pohodlná a tvar hrnečku pasuje do dětských rukou. Tekutina vyteče jen při otevření hubičky, když dítě saje. Jakmile dítě přestane sát, uzavřou se malé dírky a tekutina nemůže vytéct. Hrníček ani i bez ventilu nevyteče. Pítko je příjemně měkké pro citlivé dásně miminka. Hrníček, víčko a krytka z polypropylenu bez Bisphenolu A. Pítko ze silokonu Vhodné do myčky Pro děti od 6 měsíců. Miska a talířek se výborně hodí pro každodenní použití. Děti, které se učí samostatně jíst, je budou milovat. Miska a talířek se hodí pro teplá i studená jídla. Veselé potisky přinesou ještě více zábavy. Miska a talíř jsou vhodné do myčky, z polypropylenu bez obsahu BPA. Lžička Nûby se hodí zejména k samostatnému jezení. Velmi dobrý tvar pro uchopení usnadní dítěti nabrání jídla a samostatné držení lžičky.

• Bez obsahu BPA - to nejbezpečnější pro děti!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NUBY Sada nádobí Boy 5 díln
516 Kč