Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUBY Sada nádobÝ Boy 5 dÝlná

NUBY Sada nádobÝ Boy 5 dÝlná

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

516 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A052019

NUBY Sada nádobÝ Boy 5 dÝlná

---Značková kvalita od Nuby---

VhodnÚ do myčky nádobÝ (vrchnÝ koš)

Se sadou na jÝdlo od Nûby je učenÝ se jÝst a pÝt zábavou HrnÝček s pÝtkem a šroubovacÝm vÝčkem Nic nevyteče, nic se nepokape! PerfektnÝ pro začátečnÝky. DÝtě si přechodu z lahvičky na hrneček vůbec nevšimne, protože měkká hubička ze silikonu je pohodlná a tvar hrnečku pasuje do dětskřch rukou. Tekutina vyteče jen při otevřenÝ hubičky, když dÝtě saje. Jakmile dÝtě přestane sát, uzavřou se malÚ dÝrky a tekutina nemůže vytÚct. HrnÝček ani i bez ventilu nevyteče. PÝtko je přÝjemně měkkÚ pro citlivÚ dásně miminka. HrnÝček, vÝčko a krytka z polypropylenu bez Bisphenolu A. PÝtko ze silokonu VhodnÚ do myčky Pro děti od 6 měsÝců. Miska a talÝřek se vřborně hodÝ pro každodennÝ použitÝ. Děti, kterÚ se učÝ samostatně jÝst, je budou milovat. Miska a talÝřek se hodÝ pro teplá i studená jÝdla. VeselÚ potisky přinesou ještě vÝce zábavy. Miska a talÝř jsou vhodnÚ do myčky, z polypropylenu bez obsahu BPA. Lžička Nûby se hodÝ zejmÚna k samostatnÚmu jezenÝ. Velmi dobrř tvar pro uchopenÝ usnadnÝ dÝtěti nabránÝ jÝdla a samostatnÚ drženÝ lžičky.

• Bez obsahu BPA - to nejbezpečnějšÝ pro děti!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NUBY Sada nádobÝ Boy 5 dÝlná
516 Kč