Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUBY Širokohrdlá lahvička Natural Touch ze silikonu 210 ml 3 ks

NUBY Širokohrdlá lahvička Natural Touch ze silikonu 210 ml 3 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
808 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A150933

NUBY Širokohrdlá lahvička Natural Touch ze silikonu 210 ml 3 ks
Měkké silikonové lahvičky Vám dávají možnost i během kojení krmit z lahvičky tak přirozeně, jak to lze. Měkké silikonové lahvičky Soft Air™ Vám dávají možnost pomoci dítěti pít lehkým tlakem na lahvičku a stimulovat tak sací reflex. Dětské lahvičky ze silikonu poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci. Tím je garantována stálá teplota stravy během celého jídla. Silikon je vhodný do mikrovlnné trouby a dá se sterilizovat až na 300°C. Dětské lahve Natural Touch ze silikonu jsou vhodné do myčky a dají se čistit ve vaporizátoru nebo sterilizátoru. Jsou vybavené savičkou Soft-Flex.

Extra měkká savička má široké přiložení na rty a přirozený tvar, velikost a pohyblivost mateřského prsu. Extra široké přiložení na rty umožnuje bezproblémový přechod z kojení na krmení z lahvičky. Malé nopky na povrchu savičky stimulují jemně dásně - skvělé při prořezávání zoubků. 3 speciální ventilky Soft-Air nezávisle na sobě řídí cirkulaci vzduchu v lahvičce, pomáhají předcházet kolikám a redukují břišní křeče na minimum.

• Široký otvor lahvičky umožnuje bezproblémové naplnění a jednoduché čištění.
• Praktická krytka zavře lahvičku tak, že nevyteče.
• Silikonová lahvička je vhodná pro kombinování s programem Nûby Natural Touch Soft-Flex.
• Bez obsahu Bisphenolu A.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

NUBY Širokohrdlá lahvička Natural Touch ze silikonu 210 ml 3 ks
MOC¹ 818 Kč
808 Kč