Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Űistič na dětskÚ potřeby

NUK Űistič na dětskÚ potřeby

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK Spülreiniger 500ml
  • Prostředek na mytÝ nádobÝ NUK, 380 ml

145 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A035427

NUK Űistič na dětskÚ potřeby
NUK

NUK čistič 380 ml byl vyvinut k přÝmÚmu čištěnÝ lahviček, dudlÝků. Neobsahuje barevnÚ látky, je bez parfemace.

NUK čistič byl specielně vyvinut k přÝmÚmu čištěnÝ dětskřch potřeb. Vyrobeno z přÝrodnÝch látek. S pomozÝ enzimů jsou odbourávány zbytky mlÚka, kaše a dalšÝch usazenin.

NUK čistitč je jemnř, je vhodnř k mytÝ dětskřch lahviček, dudlÝku, klipsu, jÝdelnÝho přÝboru, ale takÚ k mytÝ mateřskÚ odsávačky mlÚka, lze s nÝm umřt dětskÚ hračky a dalšÝ dÝly, kterÚ si dávajÝ děti často do pusy.

Jak funkuje NUK čistič?

Dětská strava se skládá v prvnÝch měsÝcÝch života jen z mlÚka a kaše. MlÚčnÚ prvky zůstávajÝ většinou v lahvičce, savičce - začnou tam tvořit bakterie a začnou zapáchat. NUK čistič je tak jemnř, jelikož obsahuje látky pro čištěnÝ dětskřch potřeb. Obsahuje enzimi.

Űistič NUK rychle vyčistÝ s VašÝ pomocÝ lahvičky, savičky a dalšÝ doplnky. SnadnÚ použitÝ.

• naneste pěnu, pumpovánÝm
• velmi snadná aplikace a mytÝ
• přÝrodnÝ látky, neobsahuje barevnÚ látky a je bez parfemace
• vhodnÚ k čištěnÝ zbytků mlÚka a kaše, pH - neutrálnÝ (dermatologicky testováno)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Űistič na dětskÚ potřeby
145 Kč