❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NUK Chůvička Easy Control 200

NUK Chůvička Easy Control 200

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.634 Kč
1.176 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 458 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146222

NUK Chůvička Easy Control 200
Chůvička NUK Easy Control 200, vysoká kvalita, nejjednodušší ovládání, 100% bez rušení, dosah až 200 m, digitální technologie FHSS

• 100% bez rušení
• naprosto spolehlivé díky digitální technologii FHSS
• Dosah až 200 m
• Kontrolka pro bezpečné spojení
• Varovné světlo, které ukáže zvuky miminka

Je velmi přirozené, že rodiče tu chtějí být pro dítě a chtějí ho v každé situaci ochránit. Chůvička Easy Control 200 splní potřeby rodičů prostřednictvím promyšlených funkcí a jednoduchého ovládání, takže nemůžete propást žádný zvuk dítěte v noci ani chvílích klidu.

Optimální přenos technologií FHSS
NUK Easy Control 200 dbá na spící dítě pomocí sladěné dětské a rodičovské jednotky. Přenáší zvuky z dětského pokoje s vysokou bezpečností přenosu díky technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum), která je 100% nerušena.

Bezpečné spojení s dítětem
Díky dosahu do 200 metrů mohou rodiče sledovat spící dítě z vedlejšího pokoje i ze zahrady. Kontrolní světlo ukáže vždy, zda existuje spojení s jednotkou dítěte a varovné světlo opticky signalizuje, pokud dítě vydává nějaké zvuky.

Vše pod kontrolou díky nejjednoduššímu ovládání
Easy Control kombinuje nejvyšší bezpečnost a kvalitu s jednoduchým ovládáním. Kompaktní vysílač se umístí jednoduše vedle dětské postýlky, zatímco rodiče mohou mít u sebe přijímač.

K dodávce patří dětská jednotka (vysílač), rodičovská jednotka (přijímač), dobíjecí zdroj a síťové napájení, díky kterým je možné chůvičku okamžitě zprovoznit.

NUK Chůvička Easy Control 200: Pro pocit, že jste vždy na místě.

Upozornění! Chůvička NUK Eco Control je vybavena evropskou zásuvkou CEE 7/16.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

NUK

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Chůvička Easy Control 200
MOC¹ 1.634 Kč
1.176 Kč