Dnes u nás vítězí slevy!
U nás vítězí slevy!
SLEVA AŽ
980 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NUK Chůvička Eco Smart Control Multi 310

NUK Chůvička Eco Smart Control Multi 310

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

7.590 Kč
7.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 500 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161496

NUK Chůvička Eco Smart Control Multi 310
NUK Smart Control Multi 310 - mnohostranná při kontrole Vašeho miminka během spánku.

Rodiče by nejraději byli po celý čas u svého malého chráněnce, aby věděli, že se mu daří dobře. Naštěstí jsou tu elektroničtí pomocníci, kteří dají rodičům pocit, že jsou dítěti zcela na blízku, i když zrovna nemohou sedět u jeho postýlky. Přesně tak jako NUK Smart Control Multi 310. Chůvička Vám umožňuje spolehlivý dohled pomocí Smartphonu a tabletu. Pomocí NUK Multi App se můžete kdykoli - na jakémkoli místě na zemi - přesvědčit o tom, že se vede Vašemu dítěti dobře, také změnit perspektivu kamery, mluvit s ním, nahrát ukolébavky, kontrolovat teplotu v pokoji a nahrát videa.

Plug & Play - jednoduché a bezpečné
Jednoduše zasunout do zásuvky a zapnout. Celosvětový přístup ke kameře pomocí WLAN spojení po stažení bezplatného NUK Multi-App (Android od verze 4.0 a iOS od verze 7.0). Bezpečné spojení pomocí všech domácích a mobilních sítí. Ochrana dat prostřednictvím individuálního UID kódu.

Spolehlivé po celém světě
Nerušený přenos videa a audia ve skvělé kvalitě z každého místa na světě. Prostřednictvím funkce nahrávání můžete uložit obrázky, přehrávat videa a všechny nahrávky uložit přímo na Smartphonu nebo tabletu. VGA video kvalita s vysokým rozlišením s technologií H.264.

Otočná kamera s infračerveným LED
Díky otočné kameře s funkcí Zoom a LED světlu máte dětský pokoj po celý čas dobře pod dohledem. Prostřednictvím App se dá pohodlně měnit nebo ovládat nastavení i na dálku.

Push Notification - zvukové hlášení pomocí App
Dostanete oznámení na Smartphone, jakmile Vaše dítě volá.

Mnoho přídavných funkcí:
• Funkce ukolébavek: Pro uklidnění miminka můžete pomocí App nahrát MP3 písničky
• Noční světlo: vícebarevné noční světlo dá Vašemu miminku pocit bezpečí a orientaci ve tmě - dle zvolení v červené, zelené nebo modré
• Funkce zpětného mluvení: Mluvte v noci na miminko, abyste ho známým hlasem uklidnili
• Teplotní senzor: informuje o teplotních výkyvech v dětském pokoji
• Jednoduché upevnění na stěně je možné - pro optimální úhel pohledu.
• Současně mohou pozorovat dětský pokoj až 3 osoby.


Sada obsahuje :
• 1 video kameru (pro dětský pokoj)
• 1 síťový adaptér
• 1 návod
• Šroubky a hmoždinky pro upevnění na stěnu


Smartphone NENÖ součástí dodávky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Chůvička Eco Smart Control Multi 310
7.590 Kč
7.090 Kč