Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dětskř kartáč s extra měkkřmi nylonovřmi štětinami, světle šedř

NUK Dětskř kartáč s extra měkkřmi nylonovřmi štětinami, světle šedř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

150 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137403

NUK Dětskř kartáč s extra měkkřmi nylonovřmi štětinami, světle šedř
NUK Dětskř kartáč nabÝzÝ optimálnÝ hygienu, nebot je pratelnř na 60 stupnů. Jeho měkkÚ nylonovÚ štětiny jsou extra měkkÚ. Tak můžete o citlivou pokožku hlavy Vašeho dÝtěte optimálně pěčovat a masÝrovat ji. Úchop kartáče ležÝ jistě v rukou, a je takÚ optickou ozdobou koupelny.
Kůže na hlavičce je v prvnÝch měsÝcÝch citlivá. Pro pÚči o dětskÚ vlásky by rodiče měli použÝvat speciálnÝ kartáče a hřebeny. Pokud dÝtě ještě vlásky nemá, uvÝtá masáž hlavičky měkkřmi kartáči a tak i zvykne na dennÝ rituál, než mu vlásky vyrostou.

Detaily:
• Pro každodennÝ pÚči o dÝtě
• Kartáč s měkkřmi nylonovřmi štětinami
• Pratelnř na 60 stupnů pro optimálnÝ hygienu

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dětskř kartáč s extra měkkřmi nylonovřmi štětinami, světle šedř
150 Kč