Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dětský kartáč s extra měkkými nylonovými štětinami, světle šedý

NUK Dětský kartáč s extra měkkými nylonovými štětinami, světle šedý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

150 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137403

NUK Dětský kartáč s extra měkkými nylonovými štětinami, světle šedý
NUK Dětský kartáč nabízí optimální hygienu, neboť je pratelný na 60 stupňů. Jeho měkké nylonové štětiny jsou extra měkké. Tak můžete o citlivou pokožku hlavy Vašeho dítěte optimálně pěčovat a masírovat ji. Úchop kartáče leží jistě v rukou, a je také optickou ozdobou koupelny.
Kůže na hlavičce je v prvních měsících citlivá. Pro péči o dětské vlásky by rodiče měli používat speciální kartáče a hřebeny. Pokud dítě ještě vlásky nemá, uvítá masáž hlavičky měkkými kartáči a tak i zvykne na denní rituál, než mu vlásky vyrostou.

Detaily:
• Pro každodenní péči o dítě
• Kartáč s měkkými nylonovými štětinami
• Pratelný na 60 stupňů pro optimální hygienu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dětský kartáč s extra měkkými nylonovými štětinami, světle šedý
150 Kč