Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše, 3 kusy, BPA-neobsahuje, violett

NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše, 3 kusy, BPA-neobsahuje, violett

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše, 3 kusy, BPA-neobsahuje, petrol

MOC¹ 167 Kč
153 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A079575

NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše, 3 kusy, BPA-neobsahuje, violett
NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše, 3 kusy, BPA-neobsahuje, violett


Tři jednotlivé uzavíratelné dózy - praktické na doma i na cesty
Lze postavit na sebe - s praktickým trychtýřkem ve víčku
Neobsahuje Bisphenol A a fthaláty
Z velmi kvalitního plastu (PP)
Neobsahuje škodlivé látky. Splnují normy evropských předpisů 2002/72/EG.

NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše nabízí optimální řešení pro maminky. Mléko z prášku, nebo kaše musí být přesně odměřeny a poté smíchány s vodou.

Skutečnost je, že maminky jsou stále na cestě, mají málo času na nošení pytlíčku s práškovým mlékem, nebo kaší. Vše je to trošku komplikované. Obzvláště pro osoby, které nemají zkušenosti s dávkováním - ostatní členové rodiny, dětské asistentky. Tyto dózy s již připravenou porcí Vám vše usnadní.

Proto firma NUK vymyslela tyto chytré dózy do kterých je možno předem odměřit práškové mléko, nebo kaši. Rychlé a hygienické řešení na doma i na cesty.

NUK dózy obsahují také malý trychtýř ve víčku, aby neuniklo ani trocha prášku a byly tak dodrženy správné již předem připravené porce. Tak snadno přesypete prášek do lahvičky.

Obzvláště praktické: NUK dózy na přesné porce mléka a nebo kaše se bude hodit i později. Můžete do nich nakrájet třeba zeleninu, nebo ovoce.
 • Péče: Lze vyvařit ve vodě. Tyto dózy jsou také vhodné do myčky nádobí. Je také možné dezinfikovat v mikrovlnné trouběNUK na přesné porce mléka a nebo kaše je možné obdržet v barvě violet

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Nuk

  NUK - Od počátku v dobrých rukách

  Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


  NUK Dózy na přesné porce mléka a nebo kaše, 3 kusy, BPA-neobsahuje, violett
  MOC¹ 167 Kč
  153 Kč