Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dřevěný řetízek na dudlík Disney - Medvídek Pú

NUK Dřevěný řetízek na dudlík Disney - Medvídek Pú

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

250 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137485

NUK Dřevěný řetízek na dudlík Disney - Medvídek Pú
NUK Dřevěný řetízek na dudlík neochraňuje jen dětský dudlík, ale také životní prostředí! Je vyroben z domácího, kontrolovaného dřeva a je lakován vodní bází, která neohrožuje životní prostředí. Motiv medvídka Pú zlepší všem dětem náladu - neboť prasátko, tygr a oslík Ijáček, jsou nejlepší Púovi kamarádi, které si kdo může přát. Aby dítě nezačalo plakat, když mu jeho oblíbený dudlík vypadne z pusinky, lze dudlík připevnit velice jednoduše k NUK Disney řetízku na dudlík a poté k dětskému oblečení nebo ke kočárku. Kovový klips drží řetízek jistě a spolehlivě.
Díky flexibilnímu kroužku ze silikonu je řetízek vhodný pro dudlíky s kroužkem i bez kroužku.
Jeho barevné barvy vypadají na dřevěném řetízku NUK Disney skvěle a hodí se ke každému oblečku i dudlíku.

Detaily:
• Vyrobeno v Německu
• S motivem medvídka Pú
• Vyrobeno z domácího, kontrolovaného dřeva
• Neobsahuje BPA
• Vhodný pro dudlíky NUK s kroužkem i bez kroužku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dřevěný řetízek na dudlík Disney - Medvídek Pú
250 Kč