Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

NUK Dudlák, sada 2 kusů, GENIUS Vel. 2 Latex dívka, Color

NUK Dudlák, sada 2 kusů, GENIUS Vel. 2 Latex dívka, Color

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

209 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A121711

NUK Dudlák, sada 2 kusů, GENIUS Vel. 2 Latex dívka, Color
NUK Genius Color - pro zdravý vývoj čelisti

• Extra měkká savička z latexu - redukuje tlak na zoubky a čelist
• Optimální volnost pohybu pro jazyk
• přírodní, správný tvar pro čelist
• moderní, grafické motivy pro dívky i chlapce
• 2 kusy v balení.

NUK Dudlík Genius Color Latex, příjemný pro zoubky, NUK tvar, BPA neobsahuje
Při výběru dudlíku pro Vaše dítě důvěřuje spousta rodičů právě NUK Genius. Správný NUK tvar pro vývoj čelisti byl vyvíjen společne s lékaři. NUK Genius Color Latex obsahuje moderní grafické motivy, které jsou vidět na první pohled. Obsahuje barevný dudlík s transparentním kroužkem, na který lze přichytit u řetízek.

Příjemný dudlík pro první zoubky
Maximální měkká a flexibilní savička s integrovanými jemnými kanálky. Tlak na zoubky a čelist je minimálně redukován. savička z latexu

Přírodní tvar
Speciální ortodontický tvar savičky dudlíku NUK je napodobeninou tvaru ženského prsu během kojení a tím přirozeně podporuje zdravý orální vývin

Více prostoru
Více volnosti pro jazyk pro procvičování přírodních pohybů jazyka.

NUK Air systém
Díky ventilku NUK Air systém uniká se savičky vzduch, tak je dudlík měkký a tvarově stabilní.

savička z latexu
Latex je přírodní produkt a vyznačuje se svou elasticitou, flexibilitou a dlouhou životností. Dudlíky z latexu se mají vyměnit každé 2 měsíce, nejpozději, když začnou lepit.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dudlák, sada 2 kusů, GENIUS Vel. 2 Latex dívka, Color
209 Kč