Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dudlík GENIUS Color vel. 2 silikonový růžovo-fialový

NUK Dudlík GENIUS Color vel. 2 silikonový růžovo-fialový

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 210 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A127775

NUK Dudlík GENIUS Color vel. 2 silikonový růžovo-fialový
• Příjemný dudlík pro první zoubky Maximální měkká a flexibilní savička s integrovanými jemnými kanálky. Tlak na zoubky a čelist je minimálně redukován.
• Přírodní tvar Speciální ortodontický tvar savičky dudlíku NUK je napodobeninou tvaru ženského prsu během kojení a tím přirozeně podporuje zdravý orální vývin
• Více prostoru Více volnosti pro jazyk pro procvičování přírodních pohybů jazyka.
• NUK Air systém Díky ventilku NUK Air systém uniká se savičky vzduch, tak je dudlík měkký a tvarově stabilní.
• Neobsahuje BPA

Když Vaše dítě začne lézt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlík, to jsou všechno důležité části jejich celodenního programu trénování, nebot se tak trénují svaly celého těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistních svalů je důležitá pro další rozvoj zdraví, bezproblémové dýchání a pozdějšího vývoje řeči.

NUK Genius je více než jen nová savička, je inovativní. Ve spolupráci s Dr. med. dent. S Hubertusem von Treuenfels a na bázi nejnovějších lékařských a technických poznatků se podařilo vyvinout dudlík, který nejen uklidnuje, nýbrž i výrazně přispívá k celkově zdravému vývoji. Tvar savičky je založen na bázi NUK tvaru - pro správný vývoj čelisti. U dudlíku NUK Genius je savička optimalizovaná. Tlak na čelist a zoubky je snižován na minimum.

NUK silikonový dudlík je vyroben z kvalitní umělé hmoty. Űirý silikonový materiál lze snadno čistit a je teplotně vytrvalý. Mastnoty, ani sluneční paprsky nezanechají na dudlíku stopy. Neobsahuje škodlivé látky, lze jej vyvařit, je bez zápachu a má hladkou vrchní plochu - vše, co je důležité pro dudlík.

Moderní motivy a barvy NUK Genius Color jsou perfektním doplnkem každého outfitu - od džínů po sváteční šaty.

Pro úspěšný start silné budoucnosti:
NUK Genius - důmyslný v každém detailu, savička pro správný vývoj

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dudlík GENIUS Color vel. 2 silikonový růžovo-fialový
MOC¹ 210 Kč
191 Kč