Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dudlík latexový Genius vel. 3 gold 18 - 36 měsíců

NUK Dudlík latexový Genius vel. 3 gold 18 - 36 měsíců

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 161 Kč
122 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 39 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149061

NUK Dudlík latexový Genius vel. 3 gold 18 - 36 měsíců
Když Vaše dítě začne lézt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlík, to jsou všechno důležité části jejich celodenního programu trénování, nebot se tak trénují svaly celého těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistních svalů je důležitá pro další rozvoj zdraví, bezproblémové dýchání a pozdějšího vývoje řeči.
NUK Genius je více než jen nová savička, je inovativní. Ve spolupráci s Dr. med. dent. S Hubertusem von Treuenfels a na bázi nejnovějších lékařských a technických poznatků se podařilo vyvinout dudlík, který nejen uklidnuje, nýbrž i výrazně přispívá k celkově zdravému vývoji. Tvar savičky je založen na bázi NUK tvaru - pro správný vývoj čelisti. U dudlíku NUK Genius je savička optimalizovaná. Tlak na čelist a zoubky je snižován na minimum.
Latex se prokazuje svou zvláštní elasticitou, extrémní odolností, velkou pevností, neobyčejnou flexibilitou, je ekologický k likvidaci a nepřitahuje prach.

Detaily:
• Extra jemný díky Softflex technologii: Maximální měkká a flexibilní savička s integrovanými jemnými kanálky. Tlak na zoubky a čelist je minimálně redukován.
• Přirozený tvar: speciální ortodontický tvar savičky dudlíku NUK je napodobeninou tvaru ženského prsu během kojení
• Více prostoru Dodatečná prohluben maximalizuje místo pro jazyk - optimální volnost pohybu jazyka.
• NUK Air systém Díky ventilku NUK Air systém uniká se savičky vzduch, tak je dudlík měkký a tvarově stabilní.
• Neobsahuje BPA

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dudlík latexový Genius vel. 3 gold 18 - 36 měsíců
MOC¹ 161 Kč
122 Kč