Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
10% sleva od zaměstnanců
10% sleva od zaměstnanců
Kód kupónu
PR7790
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NUK Dudlík silikonový Fashion vel. 3 18 - 36 měsíců červeno-růžový 2 ks

NUK Dudlík silikonový Fashion vel. 3 18 - 36 měsíců červeno-růžový 2 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK Dudlík silikonový Fashion vel. 3 18 - 36 měsíců modrý 2 ks

137 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149113

NUK Dudlík silikonový Fashion vel. 3 18 - 36 měsíců červeno-růžový 2 ks
Když Vaše dítě začne lézt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlík, to jsou všechno důležité části jejich celodenního programu trénování, neboť se tak trénují svaly celého těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistních svalů je důležitá pro další rozvoj zdraví, bezproblémové dýchání a pozdějšího vývoje řeči.
NUK silikonový dudlík je vyroben z kvalitní umělé hmoty. Čirý silikonový materiál lze snadno čistit a je teplotně vytrvalý. Neobsahuje škodlivé látky, lze jej vyvařit, nevydává zvuky a má hladkou vrchní plochu - vše, co je důležité pro dudlík.
Dudlík NUK Fashion má typický tvar NUK, který je příznivý pro správný vývoj čelisti a anatomicky tvarovanou destičku na ústa z velmi kvalitní umělé hmoty. Jako všechny dudlíky NUK má NUK Air System. To znamená: Díky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch. Zůstávájí měkké a rovné, přesné pro správný vývoj čelisti.

Podrobnosti:
• Tvar dobrý pro správný vývoj čelisti
• Z velmi kvalitní umělé hmoty (polypropylen)
• savička ze silikonu
• Neobsahuje BPA

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dudlík silikonový Fashion vel. 3 18 - 36 měsíců červeno-růžový 2 ks
137 Kč