Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dudlík silikonový Freestyle vel. 3 červený

NUK Dudlík silikonový Freestyle vel. 3 červený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

183 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A127827

NUK Dudlík silikonový Freestyle vel. 3 červený
• Inovativní destička na ústa s otvory
• Velmi přátelská k pokožce*
• Tvar NUK pro správný vývoj čelisti
• Silikonová savička a anatomicky tvarovaná destička na ústa, s kroužkem

Jemný pocit pro jemnou plet miminka: Dudlík NUK Freestyle je velmi přátelský k pokožce, protože destička na ústa pouští vzduch na plet okolo pusinky i během sání dudlíku A přitom dudlík ještě kouzelně vypadá!

Velmi přátelské pokožce*
Novodobá destička na ústa se vyznačuje velkými odvětrávacími otvory Ty minimalizují kontakt s pokožkou, protože mají více dotykové plochy a zajištují přísun dostatku vzduchu na plet okolo pusy. Je tak chráněná před otlačeninami, podrážděním a začervenáním, které vznikají, když běžná destička dudlíku přiléhá k pokožce okolo pusy a pod ní se sbírá vlhkost. Vzdutá a anatomicky tvarovaná destička na ústa dudlíku NUK Freestyle se přirozeně i přesto optimálně přizpůsobí obličeji dítěte.

Praktická:
NUK Freestyle má úzký kroužek, na který se dají např. dobře připevnit řetízky na dudlík Decentní design kroužku se výborně spojí s designem dudlíku.

Tvar NUK pro zdravý orální vývoj
Zploštěná savička, která napodobuje tvar maminčiny bradavky, nechává jazyku dostatek místa pro přirozený pohyb při sání. Vzdutá horní strana se přizpůsobí patru miminka a ploché přiložení na rty minimalizuje tlak na čelist. Tak trénuje Freestyle jako všechny dudlíky NUK souhru čelisti, patra, jazyka a rtů a podporuje tak zdravý orální vývoj.

A to říkají maminky*
"Tento dudlík se výborně hodí na obličej mého miminka!" říká 92% maminek, které testovaly NUK Freestyle již před jeho zavedením na trh. 88% hodnotí dudlík jako "velmi přátelský pokožce" a 86% jako "velmi inovativní".

NUK Freestyle - vypadá kouzelně a je jemný k citlivé pokožce miminka!

*Zdroj: Uživatelská studie se 100 maminkami v Německu. 08/2012

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dudlík silikonový Freestyle vel. 3 červený
183 Kč