Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Dudlík silikonový Genius vel. 1 0 - 6 měsíců fialový 2 ks

NUK Dudlík silikonový Genius vel. 1 0 - 6 měsíců fialový 2 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 210 Kč
164 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 46 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149095

NUK Dudlík silikonový Genius vel. 1 0 - 6 měsíců fialový 2 ks
Při výběru dudlíku pro Vaše dítě důvěřuje spousta rodičů právě NUK Genius. Uspokojuje vrozenou potřebu sání a uklidňuje. Tvar NUK je vhodný pro správný vývoj čelisti. Byl vyvinut za spolupráce s experty z medicíny a je neustále dál optimalizován. Teď se podařilo ještě vylepšit tvar a tím udělat dudlík NUK Genius ještě přátelštější k zubům. Když miminka aktivně na dudlíku sají, podporuje to důležitý trénink ústní a čelistní muskulatury a podporuje zdravý vývoj orální dutiny.

Dudlík Genius je na horní straně savičky velmi měkký a optimálně se tak přizpůsobí patru miminka. Mimo to je savička velmi plochá, takže nechává ještě více místa jazyku. Umožní se tak přirozený pohyb při sání. Díky hladšímu přechodu od krku savičky k savičce je dudlík pro miminko velmi známý a přirozený. Také krk savičky Genius je ještě tenčí a užší, aby se redukoval tlak na čelist a zuby.
Čirý silikonový materiál lze snadno čistit a je teplotně vytrvalý. Neobsahuje škodlivé látky, je možné je vyvařit, jsou bez zápachu, transparentní a mají jemnou vrchní plochu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Dudlík silikonový Genius vel. 1 0 - 6 měsíců fialový 2 ks
MOC¹ 210 Kč
164 Kč