Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK DudlÝk GENIUS Color vel. 3 silikonovř růžovo-fialovř

NUK DudlÝk GENIUS Color vel. 3 silikonovř růžovo-fialovř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK Dudlík GENIUS Color vel. 3 silikonový modrý

MOC¹ 210 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A127779

NUK DudlÝk GENIUS Color vel. 3 silikonovř růžovo-fialovř
• PřÝjemnř dudlÝk pro prvnÝ zoubky MaximálnÝ měkká a flexibilnÝ savička s integrovanřmi jemnřmi kanálky. Tlak na zoubky a čelist je minimálně redukován.
• PřÝrodnÝ tvar SpeciálnÝ ortodontickř tvar savičky dudlÝku NUK je napodobeninou tvaru ženskÚho prsu během kojenÝ a tÝm přirozeně podporuje zdravř orálnÝ vřvin
• VÝce prostoru VÝce volnosti pro jazyk pro procvičovánÝ přÝrodnÝch pohybů jazyka.
• NUK Air systÚm DÝky ventilku NUK Air systÚm uniká se savičky vzduch, tak je dudlÝk měkkř a tvarově stabilnÝ.
• Neobsahuje BPA

Když Vaše dÝtě začne lÚzt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlÝk, to jsou všechno důležitÚ části jejich celodennÝho programu trÚnovánÝ, nebot se tak trÚnujÝ svaly celÚho těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistnÝch svalů je důležitá pro dalšÝ rozvoj zdravÝ, bezproblÚmovÚ dřchánÝ a pozdějšÝho vřvoje řeči.

NUK Genius je vÝce než jen nová savička, je inovativnÝ. Ve spolupráci s Dr. med. dent. S Hubertusem von Treuenfels a na bázi nejnovějšÝch lÚkařskřch a technickřch poznatků se podařilo vyvinout dudlÝk, kterř nejen uklidnuje, nřbrž i vřrazně přispÝvá k celkově zdravÚmu vřvoji. Tvar savičky je založen na bázi NUK tvaru - pro správnř vřvoj čelisti. U dudlÝku NUK Genius je savička optimalizovaná. Tlak na čelist a zoubky je snižován na minimum.

NUK silikonovř dudlÝk je vyroben z kvalitnÝ umělÚ hmoty. Űirř silikonovř materiál lze snadno čistit a je teplotně vytrvalř. Mastnoty, ani slunečnÝ paprsky nezanechajÝ na dudlÝku stopy. Neobsahuje škodlivÚ látky, lze jej vyvařit, je bez zápachu a má hladkou vrchnÝ plochu - vše, co je důležitÚ pro dudlÝk.

ModernÝ motivy a barvy NUK Genius Color jsou perfektnÝm doplnkem každÚho outfitu - od džÝnů po svátečnÝ šaty.

Pro úspěšnř start silnÚ budoucnosti:
NUK Genius - důmyslnř v každÚm detailu, savička pro správnř vřvoj

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK DudlÝk GENIUS Color vel. 3 silikonovř růžovo-fialovř
MOC¹ 210 Kč
191 Kč