Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK DudlÝk silikonovř Freestyle vel. 3 červenř

NUK DudlÝk silikonovř Freestyle vel. 3 červenř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

183 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A127827

NUK DudlÝk silikonovř Freestyle vel. 3 červenř
• InovativnÝ destička na ústa s otvory
• Velmi přátelská k pokožce*
• Tvar NUK pro správnř vřvoj čelisti
• Silikonová savička a anatomicky tvarovaná destička na ústa, s kroužkem

Jemnř pocit pro jemnou plet miminka: DudlÝk NUK Freestyle je velmi přátelskř k pokožce, protože destička na ústa pouštÝ vzduch na plet okolo pusinky i během sánÝ dudlÝku A přitom dudlÝk ještě kouzelně vypadá!

Velmi přátelskÚ pokožce*
Novodobá destička na ústa se vyznačuje velkřmi odvětrávacÝmi otvory Ty minimalizujÝ kontakt s pokožkou, protože majÝ vÝce dotykovÚ plochy a zajištujÝ přÝsun dostatku vzduchu na plet okolo pusy. Je tak chráněná před otlačeninami, podrážděnÝm a začervenánÝm, kterÚ vznikajÝ, když běžná destička dudlÝku přilÚhá k pokožce okolo pusy a pod nÝ se sbÝrá vlhkost. Vzdutá a anatomicky tvarovaná destička na ústa dudlÝku NUK Freestyle se přirozeně i přesto optimálně přizpůsobÝ obličeji dÝtěte.

Praktická:
NUK Freestyle má úzkř kroužek, na kterř se dajÝ např. dobře připevnit řetÝzky na dudlÝk DecentnÝ design kroužku se vřborně spojÝ s designem dudlÝku.

Tvar NUK pro zdravř orálnÝ vřvoj
Zploštěná savička, která napodobuje tvar maminčiny bradavky, nechává jazyku dostatek mÝsta pro přirozenř pohyb při sánÝ. Vzdutá hornÝ strana se přizpůsobÝ patru miminka a plochÚ přiloženÝ na rty minimalizuje tlak na čelist. Tak trÚnuje Freestyle jako všechny dudlÝky NUK souhru čelisti, patra, jazyka a rtů a podporuje tak zdravř orálnÝ vřvoj.

A to řÝkajÝ maminky*
"Tento dudlÝk se vřborně hodÝ na obličej mÚho miminka!" řÝká 92% maminek, kterÚ testovaly NUK Freestyle již před jeho zavedenÝm na trh. 88% hodnotÝ dudlÝk jako "velmi přátelskř pokožce" a 86% jako "velmi inovativnÝ".

NUK Freestyle - vypadá kouzelně a je jemnř k citlivÚ pokožce miminka!

*Zdroj: Uživatelská studie se 100 maminkami v Německu. 08/2012

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK DudlÝk silikonovř Freestyle vel. 3 červenř
183 Kč