Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Easy Learning Miska s vÝčkem Disney žlutá

NUK Easy Learning Miska s vÝčkem Disney žlutá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
  • NUK Easy Learning Miska s vÝčkem, Disney, modrá

MOC¹ 320 Kč
273 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 47 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137499

NUK Easy Learning Miska s vÝčkem Disney žlutá
Nauč se správně jÝst: NUK Disney EASY LEARNING mistička - bude jezenÝ dětskou hrou

Naši malÝ budou stále zvědavějšÝ a pohyblivějšÝ. ŽádnÚ překvapenÝ, že bude stoupat potřeba živin. To se pozná většinou mezi 5. až 7. měsÝcem. To je čas na prvnÝ krmenÝ kašÝ. S trochou trpělivosti a správnřmi "doplnky" bude přechod od prsa nebo lahvičky k prvnÝ lžÝčce napÝnavřm krokem novÚ fáze života.
NUK EASY LEARNING mistička s extra vysokou stěnou dělá uchopenÝ a vyškrábánÝ ještě snažšÝ. ProtiskluzovÚ části pro optimálnÝ a bezpečnÚ stánÝ. Pokud někdy musÝte něco rychle připravit v mikrovlnnÚ troubě, nenÝ to problÚm.
NUK EASY LEARNING mistička je optimálnÝ pro děti od 6. měsÝce. měsÝce. Všechny části NUK Easy Learning programu pasujÝ k sobě a lze je mezi sebou kombinovat a doplnovat.
Super motiv - MedvÝdek Pú a jeho kamarádi. MedvÝdek Pú je nejlepšÝ přÝtel, kterÚho si kdo může přát. Stan se velkřm s medvÝdkem Pú a jeho kamarády.

Detaily:
• IdeálnÝ k přÝpravě a krmenÝ, extra vysokř okraj usnadnuje vyškrábánÝ
• S vÝčkem pro zachovánÝ čerstvosti
• ProtiskluzovÚ úchopky pro jistÚ uchopenÝ
• ProtiskluzovÚ dno pro jistÚ stánÝ
• VhodnÚ do mikrovlnnÚ trouby a myčky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Easy Learning Miska s vÝčkem Disney žlutá
MOC¹ 320 Kč
273 Kč