Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Easy Learning Talíř s víčkem Disney žlutý

NUK Easy Learning Talíř s víčkem Disney žlutý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
  • NUK Easy Learning Talíř s víčkem Disney modrý

MOC¹ 320 Kč
273 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 47 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137511

NUK Easy Learning Talíř s víčkem Disney žlutý
Stan se velkým: NUK Disney EASY LEARNING talířek - jezení budou dětskou hračkou.

Zvědavost dělá mobílními. Stává se docela často, že naši malí nechtějí sedět na klíně a být krmeni. Chtějí sedět u stolu jako velcí.
Protože jíst sám a příborem není tak jednoduché, vymyslel NUK EASY LEARNING talíř zvýšení okraj, nebot se tak jídlo lépe napíchne na vidličku nebo vyškrabe lžíčkou. Protiskluzové dno se postará o jisté stání, talířek je bezpečný a je vyroben z nerozbitné umělé hmoty.
Pokud někdy musíte něco rychle připravit v mikrovlnné troubě, není to problém. NUK EASY LEARNING talíř je ideální pro děti od 8 měsíce. Všechny části NUK Easy Learning programu pasují k sobě a lze je mezi sebou kombinovat a doplnovat.
Super motiv - Medvídek Pú a jeho kamarádi. Medvídek Pú je nejlepší přítel, kterého si kdo může přát. Stan se velkým s medvídkem Pú a jeho kamarády.

Detaily:
• Ideální k přípravě a krmení, extra vysoký okraj usnadnuje vyškrábání
• S víčkem pro zachování čerstvosti
• Protiskluzové úchopky pro jisté uchopení
• Protiskluzové dno pro jisté stání
• Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Easy Learning Talíř s víčkem Disney žlutý
MOC¹ 320 Kč
273 Kč