Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, červený

NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, červený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, petrol
  • NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, žlutý

MOC¹ 259 Kč
218 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128678

NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, červený
Určuje u Vás doma chod dne také malé dítě? Pak jsou žádány výrobky, které jsou promyšlené a rychle a snadno zvládají denní výzvy. Například přechod od mateřského prsu nebo lahvičky k samostatnému pití z hrníčku nebo skleničky. Proto je tu pro rodiče a děti NUK Easy Learning systém.

Pro děti od 12 měsíců se dá používat Cup s násadkou Trainer Cup. Inovativní systém s ventilkem je netekoucí, ale přesto dobře tekoucí. Tak se děti učí pít, aniž by museli sát. Když dítě pití z této násadky zvládne, je čas změnit násadku na kroužek, který hrníček přeměňuje na skutečný hrníček na pití stejný jako pro dospělé.

• Objem 250 ml, vhodné pro děti od 12 měsíců
• Trénuje samostatné pití se dvěma různými násadkami
• Násadka se snadno jdoucím ventilem a zaobleným okrajem hrníčku pro použití jako prvního "opravdového" hrníčku
• Kombinovatelné se všemi hrníčky Nuk Easy Learning

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, červený
MOC¹ 259 Kč
218 Kč