Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, žlutý

NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, žlutý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

MOC¹ 259 Kč
218 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 41 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128683

NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, žlutý
Systém učení se pít od NUK usnadňuje přechod od kojení nebo lahvičky k samostatnému pití.
Měkké silikonové pítko je napodobením tvaru okraje hrníčku. Na jednu stranu je tedy ještě měkké a známé, ale na druhou stranu už připravuje na pití z hrníčku.
Bryndání je vyloučeno díky netekoucímu ventilku. Mimo to podporují ergonomicky tvarovaná držátka motoriku a znamenají bezpečné držení.
Starter Cup je vhodný pro děti od 6 měsíců.

Praktické: Systém Nuk Easy Learning může růst s Vaším dítětem, protože se všechny výrobky (Starter Cup, Trainer Cup, Vario Cup, Fun Cup und Magic Cup) zakládají na stejném těle hrníčku. Každý hrníček se tak dá používat s každou násadkou dle věku a pokroku nebo přání dítěte.

Detaily:
• Ideální na přechodnou fázi od prsu nebo lahvičky na hrníček
• Nevýtéká
• Volně kombinovatelné s jinými výrobky systému učení se samostatně pít
• Materiál: Lahvička: polypropylen, savička: Silikon
• Objem: 220ml
• Vhodné do myčky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Easy Learning Trainer Cup, tvrdší pítko, 250 ml, žlutý
MOC¹ 259 Kč
218 Kč