Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK First Choice Lahvička, pítko ze silikonu, s úchopky, 150ml, zelená

NUK First Choice Lahvička, pítko ze silikonu, s úchopky, 150ml, zelená

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK First Choice Lahvička z PP a jemným pítkem, 150 ml, modrá
  • NUK First Choice Lahvička z PP a jemným pítkem, 150ml růžová

MOC¹ 250 Kč
200 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 50 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137470

NUK First Choice Lahvička, pítko ze silikonu, s úchopky, 150ml, zelená
První krok, naučit se sám pít: NUK First Choice lahvičky - snadno se naučí pít - lahvičky mají pohodlný tvar.

Když dítě roste, je NUK First Choice systém tou správnou cestou přechodu od mateřského prsu, nebo lahvičky k samotnému pití. NUK First Choice jemné pítko ze silikonu je měkké a neteče. Silikon je rozsáhlý gumově elastický materiál, je měkký, má neutrální chut a stálou teplotu. Neobsahuje škodlivé látky, je možné je vyvařit, jsou bez zápachu, transparentní a mají jemnou vrchní plochu. Obsahuje NUK Air System. Zmírnuje výskyt koliky Úchopky jsou ergonomicky tvarované a mají protiskluzové nopy (výstupky) Objem 150 ml lahvičky z umělé hmoty. Obsahuje lahvičku NUK First Choice s víčkem, s pítkem, šroubovacím kroužkem. Všechny díly se snadno snímají - ideální k pečlivému čištění Super motiv na lahvičce - Medvídek Pú a jeho kamarádi. Medvídek Pú je nejlepší přítel, kterého si kdo může přát. To si nemyslí jen Ijáček, tygr a prasátko - ale také děti z celého světa. Stan se velkým s medvídkem Pú a jeho kamarády.

Detaily:
• Snadný přechod k pití sám
• Z polypropylenu
• ergonomické úchopky pro jisté držení
• Nevytéká, pítko ze silikonu, od 6 měsíce Nově! Přizpůsobeno malým dětským ústům
• Neobsahuje BPA
• Lze kombinovat se všemy produkty NUK FIRST CHOICE

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK First Choice Lahvička, pítko ze silikonu, s úchopky, 150ml, zelená
MOC¹ 250 Kč
200 Kč