Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

NUK First Choice Plus Lahvička z PP se silikonovou savičkou vel. 1 S 150 ml třešně

NUK First Choice Plus Lahvička z PP se silikonovou savičkou vel. 1 S 150 ml třešně

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

167 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A147799

NUK First Choice Plus Lahvička z PP se silikonovou savičkou vel. 1 S 150 ml třešně
NUK First Choice je již mnoho let první volbou výběru lahviček po přikládání k mateřskému prsu. Série NUK First Choice Plus se nyní ještě více orientuje podle přírody a základem je mu důraz na zdravý vývoj čelisti.
Speciální tvar je napodobením mateřského prsu a nechává dostatek místa jazyku a čelisti pro přirozený sací pohyb. Díky nové měkké zóně se savička ještě lépe přizpůsobí patru - pro přirozený pocit při pití. Savička je měkká jako mateřský prs. Navíc se předchází kolikám. Díky nové měkké zóně se savička ještě lépe přizpůsobí patru - pro přirozený pocit při pití. Díky jeho přirozenému tvaru je lahvička NUK miminky velmi dobře přijímána. Je velmi vhodná pro kombinaci krmení z lahvičky a kojení. Extra široký krček lahvičky NUK First Choice je optimální pro čištění a plnění. Bezpečné držení a stání - díky lehce zúženému tvaru se širokým dnem.

Podrobnosti:
• Přirozeně a správně pro vývoj čelistí
• Měkká jako mateřské prso:
• Zmírnuje výskyt koliky:
• Optimální ke kombinování krmení z lahvičky a kojení
• L lehkého, robustního polypropylenu (PP)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK First Choice Plus Lahvička z PP se silikonovou savičkou vel. 1 S 150 ml třešně
167 Kč