Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK First Choice Starter Set Anti-Colic širokohrdlé lahve

NUK First Choice Starter Set Anti-Colic širokohrdlé lahve

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

MOC¹ 627 Kč
625 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146185

NUK First Choice Starter Set Anti-Colic širokohrdlé lahve
• Včetně 4 NUK FIRST CHOICE lahví s širokým hrdlem ze skla. Bez obsahu BPA.
• 2x 120 ml s latexovou savičkou vel. 1 (0 - 6 měsíců) S (extra malá dírka = pro tekutou stravu)
• 2x 240 ml s latexovou savičkou vel. 1 (0 - 6 měsíců) M (střední dírka = na mléčnou stravu)
• Šikovný šroubovací kroužek pro snadné otevírání a zavírání.
• Přepravka až pro 6 NUK FIRST CHOICE lahviček

* lahvičky od roku 1.6.2011 dle EU nemohou obsahovat BPA.

S dítětem se doma nudit nebudete. Mnoho organizace a otázek je již před porodem. Od NUK je k dostání do první výbavičky NUK FIRST CHOICE Starter Set. Kvalitní sada pro začátečníky. Obsahuje přepravku, kam se vejde šest NUK FIRST CHOICE nebo jiných NUK lahviček. Přepravka je vyrobena z robustní umělé hmoty (PP).

Sada obsahuje čtyři NUK FIRST CHOICE lahvičky se skvělými motivy: Pro malý hlad tu jsou dvě lahvičky o objemu 120 ml a dvě lahvičky o objemu 240 ml. Výhody skleněných lahviček: Dlouhá doba použitelnosti, hygienické a snadno se čistí. Díky šroubovacímu kroužku jdou lahvičky snadno otevřít a zavřít. Široké hrdlo lahviček umožnuje snadné plnění a čištění.

Každá dětsk lahvička NUK FIRST CHOICE v setu má NUK savičku z latexu, která má dobrý tvar pro správný vývoj čelisti, která se rozšiřuje pro přiložení rtů, aby mělo dítě stejný pocit jako při pití z mateřského prsu. Antikolikový systém NUK AIR předchází kolikám. Všechny skleněné lahvičky NUK FIRST CHOICE jsou vhodné pro kombinované kojení a krmení z lahvičky a rostou s dítětem - když dítě povyroste, dají se lahvičky snadno skombinovat s jinými savičkami NUK FIRST CHOICE a násadkami na pití.

Űtyři lahvičky v sadě v praktické přepravce z umělé hmoty. Snadno se transortuje až 6 lahviček.

Ideální dárek pro rodiče:
NUK FIRST CHOICE Starter Set ze skla je přirozen součást výbavičky

Design se může lehce lišit. Barevný výběr není možný.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK First Choice Starter Set Anti-Colic širokohrdlé lahve
MOC¹ 627 Kč
625 Kč