Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK First Choice  Starter Set se 4 antikolikovřmi skleněnřmi lahvičkami s latexovřmi savičkami vel. 1 (2 x 240 ml vel. 1 M a 2 x 120 ml vel. 1 S)

NUK First Choice Starter Set se 4 antikolikovřmi skleněnřmi lahvičkami s latexovřmi savičkami vel. 1 (2 x 240 ml vel. 1 M a 2 x 120 ml vel. 1 S)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

818 Kč
682 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 136 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A187835

NUK First Choice Starter Set se 4 antikolikovřmi skleněnřmi lahvičkami s latexovřmi savičkami vel. 1 (2 x 240 ml vel. 1 M a 2 x 120 ml vel. 1 S)
NUK First Choice Plus Starter Set se 4 skleněnřmi lahvičkami a latexovřmi savičkami, včetně přepravky, 0 - 6 m

  • 2 x NUK First Choice skleněná lahvička, 120 ml s latexovřmi savičkami 0 - 6 m S (čaj, mateřskÚ mlÚko), bez obsahu BPA*
  • 2 x NUK First Choice skleněná lahvička, 240 ml s latexovřmi savičkami 0 - 6 m S (mlÚčná vřživa), bez obsahu BPA*
  • Minimalizuje vřskyt koliky - vylepšenř Anti-Colic Air System
  • Šikovnř šroubovacÝ kroužek pro snadnÚ otevÝránÝ a zavÝránÝ.
  • BÝlá přepravka na lahvičky na 6 lahviček NUK First Choice
*Podle platnřch zákonů.

S dÝtětem se doma nudit nebudete.
Od NUK je k dispozici do základnÝ vřbavičky NUK First Choice Starter Set ze skla.
KvalitnÝ sada pro začátečnÝky. Obsahuje přepravku na úschovu až šesti NUK First Choice nebo jinřch NUK lahviček. Přepravka je vyrobena z robustnÝ umělÚ hmoty (PP).

Sada obsahuje dětskÚ skleněnÚ lahvičky NUK First Choice s harmonickřmi motivy. Pro malř hlad tu jsou dvě lahvičky o objemu 120 ml a dvě lahvičky o objemu 240 ml. Vřhody skleněnřch lahviček: Dlouhá doba použitelnosti, hygienickÚ a snadno se čistÝ. DÝky šroubovacÝmu kroužku jdou lahvičky snadno otevřÝt a zavřÝt. ŠirokÚ hrdlo lahviček umožnuje snadnÚ plněnÝ a čištěnÝ.

Každá dětská lahvička NUK FIRST CHOICE v setu má NUK savičku z latexu, která má dobrř tvar pro správnř vřvoj čelisti, která se rozšiřuje pro přiloženÝ rtů, aby mělo dÝtě stejnř pocit jako při pitÝ z mateřskÚho prsu. Antikolikovř systÚm NUK AIR předcházÝ kolikám. NUK FIRST CHOICE skleněnÚ lahvičky jsou v kombinaci s kojenÝm a dokrmovánÝm skrz lahvičku velice vhodnÚ a rostou s dÝtětem. Lze je kombinovat s NUK FIRST CHOICE savičkami pÝtky.

Űtyři lahvičky v sadě v praktickÚ přepravce z umělÚ hmoty. Snadno se transortuje až 6 lahviček.

IdeálnÝ dárek pro rodiče:

NUK First Choice Starter Set ze skla.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK First Choice Starter Set se 4 antikolikovřmi skleněnřmi lahvičkami s latexovřmi savičkami vel. 1 (2 x 240 ml vel. 1 M a 2 x 120 ml vel. 1 S)
818 Kč
682 Kč