Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žlutÚ

NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žlutÚ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 355 Kč
336 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128696

NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žlutÚ
Praktickř a modernÝ pomocnÝk v rodinnÚ kuchyni

• IdeálnÝ k uchovánÝ a zamrazenÝ čerstvě uvařenÚ stravy
• Dětská potrava se hned po přÝpravě zamrazÝ
• FlexibilnÝ tvar ze silikonu pro snadnÚ naplněnÝ
• Objem: 9 x 60ml
• S vÝčkem pro zachovánÝ čerstvosti

NUK Fresh Foods produkty pomáhajÝ k připravě, porcovánÝ a uchovávánÝ uvařenÚho oběda dětskřch porcÝ rychle a nekomplikovaně. Promyšlenř pomocnÝk pro rodinou kuchyni - jsou to ideálnÝ doplnky pro rodiče, kterÚ svřm dětem po době kojenÝ umožnujÝ přÝsun čerstvřch a pestrřch potravin. Všechny Fresh Foods produkty jsou vyrobeny z kvalitnÝ umělÚ hmoty a neobsahujÝ BPA.
NUK Fresh Foods formičky jsou inovativnÝ : devět porcovacÝch částÝ, každou je možno naplnit 60 ml potravin - což je ideálnÝ porce pro malÚ děti. Kaše se lehce vložÝ dovnitř, nádobka se uzavře vÝčkem a vložÝ se do mrazáku.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Formičky do mrazničky, 9 x 60ml, žlutÚ
MOC¹ 355 Kč
336 Kč