Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Happy Kids Latexový dudlík, dívka, vel. 1, červený/modrý

NUK Happy Kids Latexový dudlík, dívka, vel. 1, červený/modrý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

143 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128216

NUK Happy Kids Latexový dudlík, dívka, vel. 1, červený/modrý
• Tvar NUK pro správný vývoj čelisti
• Anatomicky tvarovaná destička(vrchní část) z velmi kvalitní umělé hmoty
• savička z latexu
• Neobsahuje BPA

Když Vaše dítě začne lézt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlík, to jsou všechno důležité části jejich celodenního programu trénování, nebot se tak trénují svaly celého těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistních svalů je důležitá pro další rozvoj zdraví, bezproblémové dýchání a pozdějšího vývoje řeči.

Happy Kids dudlík má tvar NUK pro správný vývoj čelisti dítěte. Anatomicky formovaný vnější díl z velmi kvalitní umělé hmoty. Dudlíky od NUK jsou v různých motivech a dají se kombinovat. Všechny dudlíky NUK mají NUK AIR SYTEM. Díky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch. Zůstávájí měkké a rovné, přesné pro správný vývoj čelisti. Latex se prokazuje svou zvláštní elasticitou, extrémní odolností, velkou pevností, neobyčejnou flexibilitou, je ekologický k likvidaci a nepřitahuje prach.

Pro zdravý vývoj ústní dutiny:
NUK Happy Kids dudlíky - jsou důležitým "sportovním"doplnkem pro malé šampiony.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Happy Kids Latexový dudlík, dívka, vel. 1, červený/modrý
143 Kč