% Sleva na dětský pokoj %
Sleva na dětský pokoj
SLEVA 10%
KZ117337
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
NUK Hrníček Easy Learning Cup Fun 300ml rot Soft Trinkhalm aus Silikon

NUK Hrníček Easy Learning Cup Fun 300ml rot Soft Trinkhalm aus Silikon

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

266 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128699

NUK Hrníček Easy Learning Cup Fun 300ml rot Soft Trinkhalm aus Silikon
Když děti doma řádí, hrají si nebo objevují svět, není to pro maminku a tatínka vždycky jednoduché je mezi tím zavolat na pití. Pomocí hrníčku NUK Easy Learning FUN dosáhnou děti doporučené množství tekutin za den, nebot díky měkkému silikonovému brčku je pití zábava. Navíc podněcují tři motivy fantazii dítěte.

Nový uzavírací systém
Jedním otočením lzebrčko schovat ve víčka. A jedno otočení v opačném směru stačí, aby bylo brčko zpět ve vzpřímené pozici pro pití.

Bezpečně a hygienicky
Ve víčku je brčko bezpečně a hygienicky schováno. Proto není nutná krytka navíc.

Nevytéká
Díky speciálnímu ventilku NUK zůstane zbytek tekutiny v brčku. Proto také nehrozí žádné kapání a vyšplíchnutí při otevření hrníčku!

Učit se pít systematicky
Hrníček NUK Easy Learning Fun je ideální doplnění k hrníčkům NUK Easy Learning 1, 2 a 3, prostřednictvím kterých se děti ve třech krocích naučí samostatně pít z hrnku. NUK Easy Learning Cup FUN - pro děti, které se při pití chtějí i bavit!

Podrobnost:
• Od 18 měsíců
• Hrnek s nevytékajícím brčkem
• Měkké brčko ze silikonu
• neteče a je hygienické

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Hrníček Easy Learning Cup Fun 300ml rot Soft Trinkhalm aus Silikon
266 Kč