Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK HrnÝček Easy Learning Cup Fun 300ml modrř, jemnÚ brčko ze silikonu

NUK HrnÝček Easy Learning Cup Fun 300ml modrř, jemnÚ brčko ze silikonu

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK HrnÝček Easy Learning Cup Fun 300ml zelenř, jemnÚ brčko ze silikonu
  • NUK HrnÝček Easy Learning Cup Fun 300ml rot Soft Trinkhalm aus Silikon

MOC¹ 250 Kč
215 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 35 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128704

NUK HrnÝček Easy Learning Cup Fun 300ml modrř, jemnÚ brčko ze silikonu
Když děti doma řádÝ, hrajÝ si nebo objevujÝ svět, nenÝ to pro maminku a tatÝnka vždycky jednoduchÚ je mezi tÝm zavolat na pitÝ. PomocÝ hrnÝčku NUK Easy Learning FUN dosáhnou děti doporučenÚ množstvÝ tekutin za den, nebot dÝky měkkÚmu silikonovÚmu brčku je pitÝ zábava. NavÝc podněcujÝ tři motivy fantazii dÝtěte.

Novř uzavÝracÝ systÚm
JednÝm otočenÝm lzebrčko schovat ve vÝčka. A jedno otočenÝ v opačnÚm směru stačÝ, aby bylo brčko zpět ve vzpřÝmenÚ pozici pro pitÝ.

Bezpečně a hygienicky
Ve vÝčku je brčko bezpečně a hygienicky schováno. Proto nenÝ nutná krytka navÝc.

Nepropustnř a bez rozlÚvánÝ
DÝky speciálnÝmu ventilku NUK zůstane zbytek tekutiny v brčku. Proto takÚ nehrozÝ žádnÚ kapánÝ a vyšplÝchnutÝ při otevřenÝ hrnÝčku!

Učit se pÝt systematicky
HrnÝček NUK Easy Learning Fun je ideálnÝ doplněnÝ k hrnÝčkům NUK Easy Learning 1, 2 a 3, prostřednictvÝm kterřch se děti ve třech krocÝch naučÝ samostatně pÝt z hrnku. NUK Easy Learning Cup FUN - pro děti, kterÚ se při pitÝ chtějÝ i bavit!

Podrobnost:
• Od 18 měsÝců
• Hrnek s nevytÚkajÝcÝm brčkem
• MěkkÚ brčko ze silikonu
• BezpečnÚ a hygienickÚ

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK HrnÝček Easy Learning Cup Fun 300ml modrř, jemnÚ brčko ze silikonu
MOC¹ 250 Kč
215 Kč