Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Kiddy Cup s neprokousnutelným pítkem z PP kráva

NUK Kiddy Cup s neprokousnutelným pítkem z PP kráva

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 218 Kč
190 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 28 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146589

NUK Kiddy Cup s neprokousnutelným pítkem z PP kráva
Jakmile dítěti narostou první zoubky, zalíbí se jim kousání. NUK Kiddy Cup má proto pítko ze stabilní, velmi kvalitní umělé hmoty (polypropylenu). Díky transparentním materiálům mají maminka i tatínek vždy přehled, kolik jejich dítě už vypilo a jestli není potřeba lahvičku znovu naplnit. Odolná proti kousání. NUK Kiddy Cup má objem 330 ml na velkou žízen, zúžený tvar pro snadnější držení lahvičky.
Netekoucí, snadno fungující ventilek se dá snadno sundat a dobře umýt. Díky flexibilnímu upevnění se přitom neztratí. Lahvička a její součásti jsou vhodné pro mytí v myčce a zůstanou tak hygienické.
Kiddy Cup je kombinovatelný se všemi produkty NUK First Choice. Lze používat bezproblémově se všemi dalšími First Choice komponenty a roste s dítětem.

Podrobnosti:
• Pítko ze stabilní umělé hmoty (PP) vydrží kousání zoubky
• Nekapající ventil
• S ochrannou krytkou a praktickým klipem
• Neobsahuje BPA
• Vhodné pro děti od 12 měsíců
• Objem 300 ml

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Kiddy Cup s neprokousnutelným pítkem z PP kráva
MOC¹ 218 Kč
190 Kč