Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml žirafa

NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml žirafa

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 13 kusy k dispozici!
  • Láhev se silikonovým pítkem NUK Active Cup 300 ml Disney Medvídek Pú - modrá, od 12 měsíců
  • Láhev se silikonovým pítkem NUK Active Cup 300 ml Disney Medvídek Pú - červená, od 12 měsíců

MOC¹ 205 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146583

NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml žirafa
Je neuvěřitelné, kolik se toho děti za rok naučí. Ale kdo toho víc umí a je aktivnější, měl by také více pít! NUK Active Cup je vhodný pro aktivní děti a má objem 300 ml pro zdravou žízen. Díky netekoucímu měkkému pítku je ideální na cesty. Pítko je vybaveno systémem NUK Air a má integrovanou měkkou zónu. Lahvička je vyrobena z velmi stabilního, odolného polypropylenu. Díky průhledné krytce je pítko chráněno před zašpiněním.
Active Cup se dá upevnit pomocí integrovaného klipu např. na kalhotek nebo tašce. Jako všechny výrobky systému First Choice jsou kombinovatelné s jinými výrobky NUK First Choice a dají se proto rychle a snadno doplnit vhodnou násadkou na pití pro menší nebo větší děti.

Podrobnosti:
• Extrémně robustní, lehká a odolná
• Z velmi kvalitní umělé hmoty - polypropylenu (PP)
• Objem 300 ml
• Pítko ze silikonu s měkkou zónou
• Kombinovatelné s příslušenstvím NUK First Choice

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Lahvička silikonová s pítkem Active Cup 300 ml žirafa
MOC¹ 205 Kč
191 Kč