Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Latexovř dudlÝk Happy Kids s kroužekm vel. 2 pro kluky modro/tyrkysovř

NUK Latexovř dudlÝk Happy Kids s kroužekm vel. 2 pro kluky modro/tyrkysovř

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NUK Latexový dudlík Happy Kids s kroužkem vel. 2 pro dívkyčerveno/žlutý

MOC¹ 134 Kč
115 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 19 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172500

NUK Latexovř dudlÝk Happy Kids s kroužekm vel. 2 pro kluky modro/tyrkysovř
NUK Latexovř dudlÝk HAPPY KIDS

Tvar NUK pro správnř vřvoj čelisti
Anatomicky tvarovaná destička(vrchnÝ část) z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty
Savička z latexu
Bez obsahu BPA

Když Vaše dÝtě začne lÚzt, uchopovat věci, držet hlavičku nebo cumlat dudlÝk, to jsou všechno důležitÚ části jejich celodennÝho programu trÚnovánÝ, nebot se tak trÚnujÝ svaly celÚho těla i obličeje. Pohyblivost jazyka, čelistnÝch svalů je důležitá pro dalšÝ rozvoj zdravÝ, bezproblÚmovÚ dřchánÝ a pozdějšÝho vřvoje řeči.

DudlÝk NUK HAPPY KIDS má tvar NUK vhodnř pro správnř vřvoj čelisti, anatomicky tvarovanou destičku z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty a je k dostánÝ v klasickřch oblÝbenřch motivech. Všechny dudlÝky NUK majÝ NUK AIR SYTEM. DÝky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch. ZůstávájÝ měkkÚ a rovnÚ, přesnÚ pro správnř vřvoj čelisti. Latex se prokazuje svou zvláštnÝ elasticitou, extrÚmnÝ odolnostÝ, velkou pevnostÝ, neobyčejnou flexibilitou, je ekologickř k likvidaci a nepřitahuje prach.

Pro zdravř vřvoj ústnÝ dutiny:
NUK Happy Days dudlÝk je důležitřm ''sportovnÝm'' doplnkem pro malÚ šampiony.

Obsah: 2 dudlÝky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Latexovř dudlÝk Happy Kids s kroužekm vel. 2 pro kluky modro/tyrkysovř
MOC¹ 134 Kč
115 Kč