Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Ohřívačka lahviček Thermo Light Plus

NUK Ohřívačka lahviček Thermo Light Plus

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.291 Kč
1.959 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 332 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149258

NUK Ohřívačka lahviček Thermo Light Plus
Teplé jídlo pro miminko
Tak snadné a hygienické ještě připravování kojenecké stravy nebylo. Pomocí ohřívačky dětské stravy NUK Thermo Light+ zahřejete kojeneckou stravu v mžiku na správnou teplotu - a to šetrně a rovnoměrně. Praktický modus udržování teploty udržuje teplotu kojenecké stravy po ohřátí automaticky ještě po 20 minut na ideální teplotě pro krmení.

Ohřívačka dětské stravy pracuje s patentovanou světelnou technologií a nepotřebuje žádnou vodu. A kde není voda, nemají ani zárodky a vodní kámen žádnou šanci!

Flexibilní ohřev
Pevná nebo tekutá kojenecká strava je velmi šetrně ohřáta v umělohmotné nebo skleněné lahvičce případně ve skleničce. Jídlo je rovnoměrně ohřáto na správnou teplotu.

Snadné ovládání a čištění.
Praktické ovládání jedním knoflíkem velmi usnadnuje ovládání. Manipulace je velmi snadná, protože není nutné plnění vodou ani odvápnění. Díky odnímatelnému kroužku je ohřívačka velmi snadno čistí. Lepší kvalita a nové funkce Díky optimalizované škále se dá nastavit přesněji doba ohřevu. A v novém, moderním designu se ideálně hodí na rodinné domácnosti.

•Pro různé velikosti nádobek
•Osvědčená ohřívačka stavy s novými funkcemi
•Ohřívá tekutou nebo pevnou stravu šetrně a stejnoměrně, velmi hygienicky a bezpečně
•Snadné čištění

Příslušenství

Cena
125 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Ohřívačka lahviček Thermo Light Plus
MOC¹ 2.291 Kč
1.959 Kč