Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Push-Pull pÝtko ze silikonu na Junior Cup   Sports Cup pink
Momentálně vyprodáno

NUK Push-Pull pÝtko ze silikonu na Junior Cup Sports Cup pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

101 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A121731

NUK Push-Pull pÝtko ze silikonu na Junior Cup Sports Cup pink
• pro NUK Sports Cup a NUK Junior Cup
• Lehce se otevÝrá a snadno se zavÝrá, pro děti od 36 měsÝců
• BezpečnÚ a hygienickÚ
• VhodnÚ do myčky nádobÝ.
• NevytÚká, ideálnÝ na cesty

Push-Pull pÝtko je ideálnÝ pro aktivnÝ děti od 36 měsÝců. Děti se tak naučÝ samo otevÝrat a zavÝrat lahvičku. Děti se sami mohou rozhodnout, kdy se napijÝ a kdy ne. PÝtko je vyrobeno z transparentnÝho silikonu a je tak hygienickÚ. K čištěnÝ stačÝ vložit pÝtko do myčky nádobÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!