Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK řetízek na dudlík s klipem - hvězdy

NUK řetízek na dudlík s klipem - hvězdy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

123 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149237

NUK řetízek na dudlík s klipem - hvězdy
Aby zůstal dudlík tam, kde má být a neztratil se nebo nespadl na zem, jsou řetízky na dudlík vhodným řešením. Je Vám jistě známo, jak dítě dudlík a sání na něm miluje. NUK řetízek na dudlík má praktický systém s klipem, pomocí kterého řetízek připevníte na oblečení dítěte. Háček Vám usnadní upevnění řetízku na dudlíku.

Podrobnosti:
• Praktický a bezpečný
• Snadná manipulace
• Pro upevnění dudlíků s kroužkem
• Z robustní, velmi kvalitní umělé hmoty

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK řetízek na dudlík s klipem - hvězdy
123 Kč