Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Savička Classic latexová vel. 2 M

NUK Savička Classic latexová vel. 2 M

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 134 Kč
124 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146174

NUK Savička Classic latexová vel. 2 M
Vývoj ústní dutiny je velmi důležité pro celkový vývoj kojence. Nikde na těle se nenachází tolik svalů a nervů jako v ústech. Proto vyvinul NUK jako první tvar savičky, která je příznivá pro správný vývoj čelisti. NUK Anti-Colic Air System snižuje riziko kojeneckých kolik kvůli polykání vzduchu a zajištuje vyrovnávání tlaku v savičce.

• Vhodná pro správný vývoj čelisti
• NUK Anti-Colic Air System
• Vel. 2 M (M = mléko)
• Věkové doporučení 6 - 18 měsíců

Pro osvědčenou kvalitu při krmení
NUK latexová savička s ventilkem - klasik mezi savičkami.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Savička Classic latexová vel. 2 M
MOC¹ 134 Kč
124 Kč