Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Skleněná lahvička se silikonovou savičkou, vel. 1 M 240ml bÝlá

NUK Skleněná lahvička se silikonovou savičkou, vel. 1 M 240ml bÝlá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 181 Kč
164 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136231

NUK Skleněná lahvička se silikonovou savičkou, vel. 1 M 240ml bÝlá
NUK New Classic - prvnÝ generace lahviček od NUK s klasickřm úzkřm tvarem a širokřm otvÝránÝm. Lahvička má elegantnÝ design

dobře se držÝ Vřhoda: Pasuje skoro do všech termo nádobek ŠirokÚ hrdlo umožnuje kombinaci s ostatnÝmi lahvičkami NUK First Choice savičkami. Snadno se lahvička plnÝ a čistÝ. TransparentnÝ lahvičky jsou s puristickřm motivem, tak je doplněn celř tvar lahvičky.

NUK First Choice savička – přÝrodnÝ savička pro Vaše dÝtě
NUK First Choice savička umožnuje Vašemu dÝtěti přÝrodnÝ sánÝ, skoro jako při kojenÝ. Savička je flexibilnÝ a extra měkká, obsahuje anti-kolikovř systÚm. Je vhodná při kojenÝ a dokrmovánÝ lahvičkou.

Detaily:
• Jedinečná kombinace: klasická lahvička a širokÚ otvÝránÝ
• ŠetřÝ mÝsto - úzkř tvar
• First Choice silikonová savička o velikosti 1 M (0-6 měsÝců)
• Snadno se čistÝ, dÝky širokÚmu hrdlu
• ElegantnÝ design

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Skleněná lahvička se silikonovou savičkou, vel. 1 M 240ml bÝlá
MOC¹ 181 Kč
164 Kč