Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

NUK Sports Cup s Push-Pull pítkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina

NUK Sports Cup s Push-Pull pítkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 246 Kč
207 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 39 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149060

NUK Sports Cup s Push-Pull pítkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina
Co mají děti nejraději? Poznávat svět! Děti jsou rády venku a objevují okolní svět. Talé rádi sportují a hrají si. Tady je třeba lahev, která utiší žízen u dospělých i dětí.

NUK Sports Cup má objem 450 ml a je ozdobena super moderními motivy. Push-Pull pítko se snadno otevírá a zavírá. Je vyrobeno z transparentního silikonu. Snadno se udržuje, jelikož se může nechat omýt v myčce na nádobí. Aby měly aktivní děti při hraní obě ruce volné, mohou lahev upevnit pomocí integrovaného klipsu např. na tašku. Lahev je z robustního polypropylenu, neobsahuje BPA a je kompatibilní se všemi jinými výrobky NUK First Choice.

Podrobnosti:
• Objem: 450 ml
• Materiál: polypropylen (PP)
• Neobsahuje BPA
• S Push-Pull pítkem ze silikonu
• S ochranným krytem a integrovaným klipsem

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Sports Cup s Push-Pull pítkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina
MOC¹ 246 Kč
207 Kč