Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
NUK Sports Cup s Push-Pull pÝtkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina

NUK Sports Cup s Push-Pull pÝtkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 246 Kč
207 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 39 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A149060

NUK Sports Cup s Push-Pull pÝtkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina
Co majÝ děti nejraději? Poznávat svět! Děti jsou rády venku a objevujÝ okolnÝ svět. TalÚ rádi sportujÝ a hrajÝ si. Tady je třeba lahev, která utišÝ žÝzen u dospělřch i dětÝ.

NUK Sports Cup má objem 450 ml a je ozdobena super modernÝmi motivy. Push-Pull pÝtko se snadno otevÝrá a zavÝrá. Je vyrobeno z transparentnÝho silikonu. Snadno se udržuje, jelikož se může nechat omřt v myčce na nádobÝ. Aby měly aktivnÝ děti při hranÝ obě ruce volnÚ, mohou lahev upevnit pomocÝ integrovanÚho klipsu např. na tašku. Lahev je z robustnÝho polypropylenu, neobsahuje BPA a je kompatibilnÝ se všemi jinřmi vřrobky NUK First Choice.

Podrobnosti:
• Objem: 450 ml
• Materiál: polypropylen (PP)
• Neobsahuje BPA
• S Push-Pull pÝtkem ze silikonu
• S ochrannřm krytem a integrovanřm klipsem

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Sports Cup s Push-Pull pÝtkem ze silikonu a klipsem 450 ml pink květina
MOC¹ 246 Kč
207 Kč