NUK Startovní sada, First Choice Disney

NUK Startovní sada, First Choice Disney

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 13 kusy k dispozici!

914 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137458

NUK Startovní sada, First Choice Disney
Sada je ideální pro každou dětskou domácnost. Perfektní start pro dítě. Super motiv - Medvídek Pú a jeho kamarádi. Medvídek Pú je nejlepší přítel, kterého si kdo může přát. To si nemyslí jen Ijáček, tygr a prasátko - ale také děti z celého světa. Staň se velkým s medvídkem Pú a jeho kamarády.

Sada obsahuje : box s místem pro 6 lahviček NUK First Choice, 4 širokohrdlé lavhičky NUK First Choice (2x 150 ml se silikonovu savičkou vel. 1 S pro čaj, vodu nebo mateřské mléko, 2x 300 ml se silikonovou savičkou vel.1 M pro mléko) z polypropylenu (PP). Lahvičky neobsahují BPA.

Box na lahvičky
NUK Box na lahvičky je vhodný pro šest NUK FIRST CHOICE širokohrdlých lahviček nebo jiných lahviček. Ideální také jako odkapávací místo po vyčištění lahvičky, k umístění lahviček. NUK Box na lahvičky v moderní modré barvě je vyroben z robustního materiálu.

Anti-kolikové lahvičky First Choice
Přírodní savička pro Vaše dítě:
NUK First Choice je již mnoho let první volbou výběru lahviček po přikládání k mateřskému prsu. NUK FIRST CHOICE+ spojuje všechny ortodontické přednosti tvaru NUK s pocitem jako na mateřském prsu.

Přirozené a vhodné pro vývoj čelisti
Speciální tvar NUK napodobuje tvar mateřského prsu. Nechává jazyku a čelisti miminka dostatek místa pro přirozený pohyb při sání.

Měkká jako mateřské prso
Díky jemné nové zéně pasuje sací část ze silikonu ještě lépe na dásna a tak připomíná více přírodní sání.

Předchází kolikám
Zlepšený antikolikový air systém s přírodním průtokem - tak dítě může v klidu pít bez vdechování vzduchu. Díky jednomu ventilu ze savičky uniká vzduch..

Klinicky dokázáno
Díky jeho přirozenému tvaru je lahvička NUK miminky velmi dobře přijímána. Tím se hodí hlavně pro miminka, u kterých se kombinuje kojení a výživa z láhve.

Dětská lahvička z lehkého, odolného polypropylenu: Extra široký krček lahvičky NUK First Choice je optimální pro čištění a plnění. Bezpečné držení a stání - díky lehce zúženému tvaru se širokým dnem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


NUK Startovní sada, First Choice Disney
914 Kč